Akce

ČAS pořádá Summit BIM, na kterém vystoupí zahraniční hosté

summit-koncepce-bim-2019 / bimnews.cz

Mezinárodní konferenci s názvem „Summit BIM“ spolupořádají Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká agentura pro standardizaci a Digitální Česko.

Akce se koná 21. listopadu 2019 v Praze.

Pořadatelé na webu píší, že koncepce digitalizace ekonomiky a společnosti má za cíl zajistit dlouhodobou konkurenceschopnost a prosperitu. Digitalizace českého stavebnictví, založená na implementaci Koncepce BIM je cestou, jak dosáhnout očekávané efektivity jednak celého stavebnictví, ale i procesu zadávání veřejných zakázek a následné provozování staveb a objektů. Transformace celého odvětví na Stavebnictví 4.0 je nezbytnou podmínkou pro úspěšné fungování celého odvětví v česku, EU i v celé Evropě.

Reprezentativní mezinárodní konference věnovaná implementaci Koncepce BIM do českého stavebnictví se koná 21. listopadu 2019 v Praze a bude se věnovat důležitým tématům, která jsou definována ve vládní strategii Digitální Česko a ve vládním usnesení o zavádění Koncepce BIM do českého stavebnictví. Program bude soustředěn zejména na vládní přínos pro rozvoj českého stavebnictví pomocí digitalizace a na podporu transformace na Stavebnictví 4.0. Konference je svým zaměřením, tématy i výběrem řečníků určena odborné veřejnosti z podnikatelské sféry a odborníkům z veřejného sektoru a státní správy.

Na konferenci se můžete registrovat přímo na jejím speciálním webu.

banner-geoslam-300x250
banner-pobidka